Tantra masáže a nový level pre tých skúsenejších

Ak vás zaujala daná téma, možno už máte za sebou príjemnú tantra masáž alebo minimálne viete, o čom je vlastne reč a aké pozitívne zážitky tento typ masáží prináša. V nejednom prípade to človeka núti zopakovať si konkrétny zážitok znova alebo skúsiť niečo podobné, avšak nový level. A tým je senzualna masaz bratislava.Erotické, žena v posteli, červené návlečky.jpg
Vravíme o ďalšom postupe, ktorý obohatí vaše vedomie (a erotickú predstavivosť) opäť o niečo nové a na úrovni. Je to o niečo „pikantnejšie“ pokračovanie, kedy masérka nepoužíva len svoje ruky, ale masíruje vás celým svojim krásnym telom.
Už vopred sa dá tušiť, že praktika je vzrušujúcejšia a doporučená skôr pre tých, čo už rozumejú základnej podstate tantra masáží. Ak sú pripravení spoznať ďalšiu úroveň, potom vravíme o ideálnej voľbe a veľmi zaujímavej skúsenosti.Kvet, masážny olej.jpg
Aj tu je pochopiteľne vyžadovaný hygiena a tá sa začína úvodným umytím vášho tela, následne na scénu nastupuje „namaste“ rituál, ktorý odbúra pravdepodobné napätie. Postupnou účasťou v daných praktikách sa so svojou masérkou dostanete do pôvabného bodu a k originálnej, no skutočne príjemnej hranici zmyselnej masáže. Pre ňu je charakteristická účasť obidvoch strán, čiže zákazníka i masérky a vzájomné praktizovanie dotykov, ktoré vás dokonale uvoľnia. Ako už bolo zmienené, pri tomto vzrušujúcom a zároveň relaxačnom procese sa používa celé telo, nielen dotyky rúk. Stručnejšie tak môžeme povedať, že sa využíva technika „body to body“, čiže „tela na telo“, avšak ani tu nemusí chýbať očakávaná masáž prostaty ako detailná súčasť celej praktiky.
Teda aj v prípade senzuálnych masáží vravíme o zameraní sa na intímne partie, ktoré sú dôležitou súčasťou životnej a sexuálnej energie každého človeka, respektíve tela ako celku. Kompletná senzuálna technika však rozhodne vytvorí nezabudnuteľnú a tú správnu atmosféru ku kvalitnému zážitku z masáže.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup