10 tipov ako rozžiariť zimný šatník

Poznáte ten pocit keď sa cítite unavene a neviete odkiaľ čerpať energiu obzvlášť keď je vonku zima a rýchlo sa stmieva? Načerpajte ju zo svojho šatníka! Stačí sa len držať našich rád a uvidíte že malé zmeny pozitívne ovplyvnia Vašu náladu a zmenia pohľad na módu.

nehty

  1. Nekupujte si čierny kabát alebo bundu. Je pravda že svetlé bundy a kabáty sa od dažďa a snehu rýchlejšie zašpinia, preto je dobrým variantom napríklad červený alebo tmavohnedý kabát. Túto sezónu letí i zelená farba v odtieňoch olivovej alebo nežná ružová.
  2. Noste farebné šály. Veľký farebný šál slúži ako doplnok ktorým spestríte i tmavý outfit.
  3. Výrazný rúž na perách Vás rozžiari a dodá skvelú náladu. Na zimu sa hodí červený, bordový alebo malinový.
  4. Aj v zime noste šaty. Sú ženské a nohy si môžete pred mrazom zakryť vysokými čižmami po kolená. Táto kombinácia vyzerá rafinovane a sexi.
  5. Pre chladné počasie je ako stvorený červený lak na nechtoch. Červená farba je farba energie ktorá nám často v tomto období chýba, preto by sme sa ňou mali obklopovať čo najčastejšie. Okrem toho upravená červená manikúra vyzerá luxusne a elegantne.

kabát

  1. Ozvláštnite svoje outfity výrazným šperkom. I keď máte tmavé oblečenie, šperky mu dodajú šmrnc a nebudete vyzerať ako sivá myška.
  2. Vrstvite. Zima je na to ako stvorená. Ak vrstvite tón v tóne v jemných farebných odtieňoch budete vyzerať nežne a romanticky. Naopak tmavé farby dokážete jednou farebnou vrstvou spestriť.
  3. Aj silonkami viete zaujať. Vyskúšajte farebné alebo vzorované pančušky ktoré sú aktuálne v kurze. Letia silonky s geometrickými tvarmi, bodkami, kvetinová potlač, ľudové motívy.
  4. Čo sa týka ľudových motívov, tie zažívajú renesanciu. Skúste jednofarebnú sukňu, tričko alebo šaty skombinovať s opaskom s ľudovým motívom a uvidíte koľko komplimentov budete dostávať!
  5. Kúpte si dáždnik s čipkou, kvetmi, bodkami alebo inou potlačou. Zlepší i daždivý deň. Takisto aj veľké farebné čižmy alebo gumáky. S nimi budete mať chuť vyblázniť sa v kaluži ako malé dieťa.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup