Detská výbava

Každá sa chce pochváliť svojim malým šťastím. Sú mamičky, ktoré sa snažia tváričku svojho drobca pred svetom čo najviac skrývať, ale sú aj také, ktoré pridávajú fotky každý deň. Či už prvé zúbky, prvé kroky, či fotky spiacich anjelikov. Mnohé ženy sa vďaka svojmu dieťaťu stali na instagrame veľmi populárne. Ich úlohou je inšpirovať ďalšie mamičky. Pridávajú fotky outfitov svojich ratolestí či odporúčajú moderné novinky. Práve výbava pre deti je dnes populárna a každá sa snaží si zaobstarať to najlepšie čo vidí aj u ostatných.

sourozenci
 
Kočík                                      Detské kočíky už dávno nie sú len nutnou výbavou, ktorú si mamičky predávali z generácie na generáciu. Dnes je výber detského vozidla oveľa viac preferovaný. V ponuke sú kožené značky MIMA, s jednoručkou a veľkou vaničkou značky Stokke či luxusné s krídlami od Cybexu. Sledované mamičky si dávajú záležať s čím ich ľudia v meste stretnú. Častokrát preto za jednu materskú neostanú pri jednej trojkombinácií. Niektoré za tri roky vymenia aj troje kočíky.
 
Výbava                                   Pri detských kočíkoch ešte chvíľu ostaneme. Najmä v zimnom období sa čoraz viac využívajú rôzne kožušinky na strechu. Nielen dizajnový, ale aj funkčný charakter majú rukavice na madlo. Potrebné zaobstarať si na zimné mesiace je aj fusak. Vybrať si môžete zo stoviek farieb, materiálov či tvarov. Jedny z najpredávanejších za posledné roky sú od značky Elodie Details. Ponúkajú tiež štýlové čiapky a deky. Ak chcete byť moderná mamička určite by vám nemali chýbať veci s menom a dátumom narodenia vášho dieťatka.  

dívka
 
Handmade                              Jednoznačne najkrajšie veci nielen pre novorodeniatko sú ručne vyrobené. Veľkým hitom sú pletené svetríky či zavinovačky. Nejedna mamička chce so svojou dcérou ladiť a preto sa rozšíril trend kolekcie mama a dcéra. Najmä štrikované čelenky ukážu pekne v malej aj tej väčšej veľkosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup