Nakupovanie

Každá žena chce vyzerať štýlovo a in. Čo tak odviazať sa s nádhernom sukňou „tutu“? Budete vyzerať odvážne a určite pozdvihnete oči nejednému chlapovi.
Je veľa druhom tylových sukien. Sú skvelou voľbou na slávnostnejšie príležitosti, prípadne pohodlne v kombinácii s converse teniskami. Vynosíte ju aj na bežný deň so svetrom, koženou alebo rifľovou bundou. Poznáme viac druhov tylových sukien, napríklad strih „tulipán“, či bylinková kolekcia Lunicitiek.
Sukne strihu „tulipán“ sú typické saténovým pásom. Každá sukňa má štyri vrstvy tylu, saténovú spodničku a saténový pás. Zapínanie je zozadu na zips. Väčšinou sa predávajú v štyroch dĺžkach, a to 55 cm, 60 cm, 77 cm a 107 cm.tylová sukňa.jpg
Bylinková kolekcia Lunicitiek je oveľa nadýchanejší strih šitý vrstvením. Sú vyrábané z vrstiev najjemnejšieho tylu so spodničkou, zapínaním na boku a sú doplnené zvýšeným pásom.
Známe sú aj atypy, ako napríklad „cukrík“, „hrášok“, ktoré nie sú také nadýchané a viac padajú. Vyrábajú sa zo šifónu a sú krásne priliehavé k postave.
Na internete je možnosť kúpiť tylové sukne na mnohých webových stránkach, kde je možnosť výberu z rôznych farieb. Najčastejšie sa objavuje v svetlých, či tlmených farbách, občas i v čiernej. Je ušitá z viacerých vrstiev tylu, vďaka čomu získava bohatý objem a nadýchaný efekt. Pripomínajú sukne baletiek, čo prispieva k obľúbenosti týchto sukien. Predstavuje jemnosť a romantiku, pripomenie spomienky na detstvo, keď každé dievča túži byť princeznou, ktorá má oblečenú dlhú veľkú nadýchanú sukňu. Ak chce tylovú sukňu nosiť dospelá žena, nie je dobré kombinovať ju s ďalšími romantickými, či jemnými doplnkami. Môže to pôsobiť detinsky, naivne, či nezrelo a miera takéhoto pôsobenia je priamo úmerná výške a veku nositeľky.crossbody kabelka.jpg
Preto je vhodné tieto sukne kombinovať s klasickými tričkami, topmi, blúzkami jednoduchej jednofarebnej látky, najlepšie bez vzorov. Môžete doplniť outfit sakom, ktoré dodá celku zrelší efekt.
Vo formálnom prostredí môže tylová sukňa pôsobiť neprofesionálne a málo seriózne, ba aj vulgárne, preto tylovú sukňu určite neodporúčam nosiť do práce. Avšak na párty alebo na bežné nosenie je určite vhodná.

 
Crossbody kabelka
Novinkou je aj crossbody kabelka. Stala sa veľmi populárna kvôli jej praktickosti. Chcete mať voľné ruky a mať pri sebe len tie najdôležitejšie veci? Crossbody kabelka sa vyznačuje svojou veľkosťou a dlhým remienkom. Ten si môžete pohodlne prehodiť cez seba. Tieto kabelky sú väčšinou malého rozmeru, čo znamená menej nepotrebností so sebou. Ak sa chystáte na párty tak ju určite odporúčam. Je vhodná či už k šatám alebo pohodlným rifliam s blúzkou. Ak túžite po výraznejšom doplnku k Vášmu outfitu, vyberte si crossbody kabelku krikľavejšej farby, ako je napríklad žltá, červená, modrá.
Dámske kabelky potešia každú ženu. Ženám stačí ku šťastiu málo. Stačí, keď im kúpite nejaké pekné topánky, parfum alebo kvalitnú kabelku.