Ako si zariadiť byt podľa Feng Šuej?

Toto umenie vám vnesie do života vzájomnú ucelenosť vo vzťahoch, v rodine, v zamestnaní, ale aj podporí váš blahobyt a zdravie.

Svetlo:Dôležité sú osvetlené priestory, najlepšie s veľkým množstvom prirodzeného svetla. Je dôležité, aby nebránil žiadny kus nábytku vstupu svetla do miestnosti. Nemali by ste blokovať voľný pohyb energie. Prevzdušňujte izby, aby ste mohli nechať zlé vibrácie opustiť váš dom.

feng shui

 Kúpeľňa a toaleta: Nezabúdajte na to, že dvere na týchto miestnostiach by mali byť vždy zatvorené. Dosku toalety treba vždy sklápať. Okrem jeho prínosu k hygienickému stavu danej miestnosti, udržiavanie uzavretého priestoru vám pomôže zablokovať zlé energie.

Dekorácia:Vo vašom dome nemôžu chýbať rastliny, kvety a sviečky. Súvisia so živou energiou a regeneráciou, a preto je dôležité ich zahrnúť do miestností. Sviečky predstavujú oheň a plnia základnú funkciu ako prostriedok na začlenenie svetla do temných kútov.

majetek

Kuchyňa:  Pripravuje sa v nej jedlo pre celú rodinu, a preto je dôležité, bez ohľadu na udržiavanie poriadku, aby ste v nej neuchovávali potraviny, ktoré sú zastarané alebo v zlom stave . Pravidelne vyhadzujte odpadky, aby sa vo vašich vzťahoch nehromadili problémy. Ak chcete, aby sa na vás usmievalo šťastie, uistite sa, či máte v kuchyni nejaké čerstvé ovocie alebo zeleninu. Nemali by byť vedľa seba umiestnené dva živly, oheň a voda, teda sporák a kuchynský drez. Z vodovodných kohútikov by nemala kvapkať voda, aby neodtekali financie. Okrúhle alebo oválne tvary kuchynského stola vytvárajú väčšiu harmóniu a pokoj ako obdĺžnikové.

obchod

Spálňa: Nemali by sa v nej nachádzať žiadne veľké zrkadlá, televízor, mobilné telefóny alebo iná elektronika. Priestor pod posteľami by mal byť prázdny, aby ním mohla voľne prúdiť energia. Číňania veria, že dva oddelené matrace predstavujú symbol rozštiepenia vzťahu. Posteľ by nemala byť umiestnená oproti dverám. Ak to tak je, môžete mať ráno pocit, že ste rovnako vstali unavení, ako keď ste zaspávali.

Zrkadlá:Sú schopné pritiahnuť pozitívne energie v čase, ktoré poskytujú priestorom väčšiu svietivosť vďaka svojej schopnosti odrážať svetlo. Napríklad v spálni zabráňte ich umiestneniu na stenu.  V žiadnom prípade nesmú byť umiestnené tak, aby ste sa v nich videli, keď ležíte v posteli. Ak spíte v posteli s partnerom, naruší vám to pocit harmónie vo vzťahu.

Dvere:Dvere by sa mali dať bez problémov otvoriť aj zatvoriť. Kľučky, zámky by mali správne fungovať. Mal by byť čistý a upravený vchod do domu.

Predsieň:Mala by byť dostatočne veľká a hlavne presvetlená. Prvá vec, ktorú uvidíte, keď vstúpite do vnútra, ovplyvní, ako sa budete v danom priestore cítiť, a preto by nemala byť predsieň znečistená,  ale stále uprataná. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup