LEAGOO sa šplhá na prvé priečky

Výrobcov smartphonou nie len na európskom trhu ale aj zahraničnom . Značky od rôznych výrobcov sa predbiehajú , kto aký smartphon vyrobí , aké má funkcie , či bude bez rámikov, alebo súboj o najlepší  špičkový fotoaparát.

 slucháítka a chytrý telefon

Ani značka LEAGOO nebude výnimkou a bude súperiť o to kto bude mať menší pomer rámiku. Tento smartphon nám ponúka. 85 percent plochy , čo je naozaj dosť , a hrúbku celé smartphonu 1mm.  No to nie je všetko. Skrýva aj ďalší funkcie ktoré Vám predstavím v tomto článku.

 


»        LEAGOO S8

 

No poďme pekne od začiatku. Tento smartphon nám ponúka 5,7 palcový displej s technológiou Sharp s rozlíšením 1440 x 720 , a pomerom strán 16:9 , tento pôjde o smartphon s dobrým ostrým displejom ktorý chráni sklo  technológia Corning Gorilla Glass 4.

 práce s chytrým telefonem

O chod smartphonu sa postará 8-jadrový, 1,5 GHz procesor s  operačnou pamäťou 3GB rám a vnútornou pamäťou 32 GB ale reálne môžete využiť len 28 Gb ale ak bude málo, pamäť môžete rozšíriť pomocou pamäťovej karty SD až do Gigabajtov. Na tomto smartphone ma zaujal nájme foťák ktorý má 13 + 2 od Sony vzadu , no zatiaľ nie je známe či tie 2 megapixelov budú predstavovať. Na prednom fotku nájdeme 8+ 2 megapixelov , čiže už to nebudú len klasické selfie fotky , ale profesionálna fotografie s viacerými funkciami ktoré určite stoja za vyskúšanie.

 

Škoda že tento smartphon utrpel na batérii. Ta má kapacitu 2940 mAh , čo je na smartphon ktorý má skoro displej po celom tele displej malo , no zachráni to aspoň podpora rýchleho nabíjania. Aby som ešte nezabudol spomenúť celý smartphon bude mať kovové telo , čiže sa nemusíte báť že by sa poškodila niektorá časť smartphonu. Okrem S8 bude v ponuke aj jeho súrodenec S8+s pomerne lepšími parametrami  a obi dva smartphoni sa budú predávať okolo 250 až 300 eur , no cena sa môže ešte zmeniť . ( obrázky sú ilustračné ) Miki.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup