Kúpeľné procedúry ako spôsob harmonizácie tela a duše

Kto a prečo potrebuje kúpele?
Zamyslite sa nad dňom stráveným v kúpeľoch, stojí za to si ho naozaj dopriať – bez ohľadu na vek.

masáž

1.      Po prvé, je to naozaj pekné. V divokom rytme moderného mesta, so sedavou prácou, nedostatkom spánku a malými každodennými radosťami, by sme mali všetci vyskúšať relaxačnú reláciu pre seba.
2.      Po druhé, dobre zvolený kúpeľný postup výrazne zlepší vaše zdravie, naplní energiou a obnoví vitalitu. Doslova opustíte salón ako iná osoba. A konečne, nezabudnite, že kúpele sú nanajvýš kozmetické. Bude to vynikajúci doplnok ku každodennej starostlivosti a výrazne zlepší vzhľad.

relax

Aké kúpeľné procedúry sú k dispozícii?
Každý salón teraz ponúka najširšiu škálu rôznych kúpeľných procedúr: od klasickej masáže po exotické orientálne praktiky.
·         Masáž. Existuje veľa rôznych techník a techník, ale všetky sú zamerané na uvoľnenie, otepľovanie svalov, nápravu nedostatkov.
·         Terapia s horúcimi kameňmi. Je to tiež druh masáže, ktorá kombinuje akupresúru a hladké ohrievané kamene. Tento postup prispieva k určeniu udržiavania tónu jednotlivých svalových skupín.

·         Drhnutie. Pomáha čistiť telo mŕtvych buniek.
·         Zábaly. Myšlienka balenia je hydratovať a obnoviť. Často sa používa aj na úbytok hmotnosti.
·         Vodoliečba. Patria sem všetky výlučne vodné procedúry – sauna, sauna, vírivá vaňa atď.
·         Aromaterapia. Predpokladá sa terapeutické použitie éterických olejov. Mnohé z nich sú nielen príjemné na použitie, ale majú aj liečebný účinok.
·         Parafín. Mäkký a teplý vosk sa často používa na obnovu a hydratáciu nadmerne suchej a poškodenej kože.

květ

Ako si vybrať kúpele?
Voľba postupov by sa mala riešiť so všetkou zodpovednosťou. Najprv jasne definujte ciele, s ktorými plánujete navštíviť kozmetický salón. Aký výsledok chcete? Máte ochorenie, ktoré ukladá určité obmedzenia alebo naopak, môžete zlepšiť svoje zdravie počas kúpeľov? Uvedomte si, čo chcete, aké zóny problémov máte a ktorým by ste mali venovať osobitnú pozornosť. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup