Čo tvorí prvý dojem?

Chystáte sa na pracovný pohovor alebo dôležité stretnutie a chcete zanechať dobrý prvý dojem? Potom netreba nič nechať na náhodu a nepodceniť ani najmenší detail.
Čo si človek na vás všimne ako prvé je samozrejme oblečenie. Ak idete na dôležitý pracovný pohovor voľte zemité tóny a elegantný štýl. Nie je dobré pôsobiť ako sivá myška avšak ani výrazné farebné kombinácie ako napríklad ružová nemusia nájsť pochopenie.

nehty

Ak chcete pôsobiť žensky určite by ste mali zvoliť šaty ktoré majú množstvo strihov a preto sa iste nájde i vhodný typ pre vašu postavu.
Dôležitým prvkom sú i vlasy. Nič nie je horšie ako prísť na stretnutie s mastnými neučesanými vlasmi. Dajte si preto záležať na účese, vytvorte si jemné vlny ktorými dosiahnete jemný romantický look.
Čo sa týka makeupu, nie je na mieste výrazné líčenie ak ide o pracovné záležitosti. Ak však idete na rande, bez obáv použite výraznejšie líčenie. Avšak i tu platí, menej je niekedy viac a preto ak máte výrazné namaľované oči použite jemný rúž a naopak výrazný rúž si môžete dovoliť pri očiach ktoré sú namaľované v jemných zemitých odtieňoch.

manikúra

Ďalším prvkom, na ktoré mnohé ženy zabúdajú sú upravené nechty. Neverili by ste, koľko ľudí si ich všíma. Ak ich aj nemáte nalakované, dbajte aby boli vždy pekne upravené a čisté.
V prípade že si chcete ušetriť čas neustálym lakovaním, vhodnou voľbou je práve gél lak. Nielenže dlhšie vydrží ale odmenia sa vám i vaše nechty, ktoré budú pevnejšie, nebudú sa toľko lámať a koniec koncov budú i dlhšie. Tým dosiahnete tri muchy jednou ranou a pozitívom je, že túto procedúru nemusíte opakovať každú chvíľu keďže výhodou je práve dlho trvácnosť.
Poslednou bodkou ktorá dotvorí vaše vyžarovanie je práve osobnosť. Buďte teda preto vždy dobre naladené, usmievavé a milé a pamätajte, že to čo odovzdávate sa vám i vráti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup