Mobilné domy predstavujú funkčné a cenovo dostupné priestory, ktorým nechýba minimalizmus

V súčasnosti je už aj u nás, v strede Európy čoraz známejší trend, ktorý bol v minulom storočí súčasťou predovšetkým Spojených štátov. Práve dnes sa dostáva na výslnie forma sympatických a cenovo prístupných priestorov, ktoré predstavujú mobilné domy na spôsob Phoenix Euro-mobilnedomy.sk.
Je ale potrebné hneď na úvod zdôrazniť, že nevravíme o spôsobe bývania na štýl unimobuniek, maringotky, či niečom podobnom, ale spravidla o veľmi vkusných priestoroch. Tie síce predstavujú menšie rozmery, ale takisto ponúkajú možnosť praktickej organizácie, kedy výsledok býva častokrát veľmi uspokojivý a na prvý pohľad dokonca ťažko rozpoznateľný od zriadenia menšieho rodinného domu.Dom na kolesách, auto, preprava
Pod vizuálny efekt sa však rozhodne podpisuje aj vonkajšie prostredie, exteriér, záhradky, atď. Tento faktor už vlastne môžeme mať vo vlastných rukách a v neposlednom rade i to, na aké konkrétne miesto si takýto mobilný dom necháme priniesť.  Pokiaľ ide o miesto s okolitou prírodou, čerstvým vzuchom a napríklad výhľadom na hory, rozhodne túto možnosť oceníme.
Mobilný dom nemusí predstavovať priamu alternatívu celoročného bývania, ale napríklad len víkendového či dovolenkového pobytu. Je v podstate na každom z nás, k akému účelu tieto relatívne lacné priestory využije.
Moderné obklady či krásne terasy môžu byť ich súčasťou. Vo veľa prípadoch je v na prvý pohľad vidieť, že majitelia vsadili na súčasné vizuálne e trendy, v ktorých dominuje minimalizmus a praktická stránka.Strom, obloha, západ slnka

  • Je ale pravda, že v našich končinách vravíme zatiaľ skôr o druhom bode, akým sú nízke obstarávacie náklady, minimalizmus a praktický prevoz v prípade sťahovania. Ideálu luxusných a drahších mobilných domčekov sa zatiaľ približuje len málo dostupných alternatív.

Tie však disponujú všetkým potrebným vrátane priestorov pre kuchyňu, spálňu, kúpeľňu (so sprchovým kútom) a samozrejme toaletou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup