Malý sprievodca medzi „SEX“ pojmami

Prehliadate si sex ponuky a nedokážete sa zorientovať medzi rôznymi pojmami, na ktoré narážate pri rôznych sex inzerátoch? V tom prípade sa vám zíde náš nasledujúci slovník sex pojmov. Niektoré mätúce názvy sú skutočnými lahôdkami, preto je skutočná škoda, že ste ich ešte nevyskúšali, a to len preto, lebo nerozumiete tomu, čo si pod nimi môžete predstavovať. OK, poďme na to!
 
Žena so spusteným ramienkom na košeli, ktorú bozkáva muž

  • Ľahké S/M

Táto skratka opisuje mierne, teda ľahké, sadomasochistické praktiky, ako je napríklad používanie pút alebo bičíka,  zväzovanie pohlavných orgánov a iné drsnejšie praktiky. Nejdená sa však o sadomaso v pravom slova zmysle, len o jeho miernu  – ľahkú formu.
 

  • Anál

OK, asi je zbytočné podrobne opisovať, čo si máte predstaviť pod týmto slovíčkom, no len pre istotu a pre tých, ktorí skutočne netušia, čo toto slovo znamená, ide o análny sex. Dievčatá, ktoré majú pri svojom inzeráte uvedené toto slovo, sú teda otvorené aj análnemu sexu.
 

  • Oral

Orálny sex taktiež nemusí praktizovať každá slečna, ktorá ponúka svoje telo za peniaze. ak však uvádza toto slovo, je otvorená aj orálnemu sexu. Väčšinou je to myslené tak, že je ochotná ona obšťastňovať vás, no niekedy môžete aj vy ju. To už sa musíte opýtať konkrétnej slečny, no vo väčšine prípadov by to nemal byť problém.

Erotická spodná bielizeň a prezervatívy  

  • Švédska trojka

Pod týmto pojmom rozumieme sex v trojici, no v takej, ktorá pozostáva z dvoch mužov a jednej ženy. Ak by ste si chceli užiť vy – ako jeden chlap – s dvoma ženami, musíte si hľadať dievčatá, ktoré ponúkajú svoje služby aj spolu so svojou kamarátkou alebo kamarátkami.
 

  • Autoerotika

Ak ste s doteraz mysleli, že ide o erotiku na sedadle vášho auta, nie nemysleli ste si to úplne nesprávne. Autoerotika znamená, že vy budete sedieť a pozerať na slečnu, ktorá sa bude „hrať“ sama so sebou a so svojim telom. Za túto službu si môžete zaplatiť a využiť len ju alebo ju využiť napríklad v rámci sexuálnej predohry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup