Zbavte sa škodlivých látok vo vašom tele detoxikáciou

Nevhodná strava a znečistené ovzdušie sú spôsoby, ako sa do organizmu dostanú látky, ktoré v ňom nemajú čo robiť. Niečo sa vylúči prirodzene, niečo sa v našich telách usadí. S odpadovými látkami si vieme poradiť vďaka lymfatickému systému, v ktorom prúdi lymfatická tekutina – lymfa.. Má toho na starosti viac – transport hormónov a bielych krviniek do celého organizmu. Jednou z jej hlavných úloh je aj filtrovať a odstraňovať z tela škodlivé látky (ťažké kovy, toxíny, škodlivé látky). Ak máme v tele odpadových látok veľa, dochádza k upchatiu lymfatických uzlín čím sa stáva transport hormónov a bielych krviniek obtiažnym. Zväčšenie uzlín, alebo opuchy sú príznakom problémov s lymfatickým systémom.

mrkev

Vyčistiť a spriechodniť lymfatický systém môžete rôznymi spôsobmi, aj keď je lepšie tomu predchádzať detoxikáciou organizmu.
Lymfodrenáž

  • Mmasáž, pri ktorej sa využíva tlak. Pôsobením tlaku dochádza k rozprúdeniu lymfy a následnému uvoľneniu upchatých uzlín. Vďaka tejto masáži sa prečistí celý organizmus a zbaví sa toxínov, solí a ďalších škodlivých látok. Lymfodrenáž sa používa na odstránenie konkrétneho problému, ale je aj vynikajúcim preventívnym prostriedkom proti zaneseniu lymfatického systému toxínmi.

Detoxikujte organizmus.
Predchádzať viditeľným a citeľným problémom s lymfatickým systémom môžete detoxikáciou. Pomocou detoxu zbavíte svoje telo odpadových látok, udržíte si zdravie, sviežosť a kondičku. Detox vám pomôže aj v boji s nadváhou a celulitídou (pomarančová koža).
Ajurvéda

  • Druh medicíny starí niekoľko tisíc rokov. Práve ajurvéda je zameraná na detoxikáciu organizmu. Masáže zamerané na zlepšenie prietoku lymfy, strava, ktoré nezaťažuje telo (jedlá zo zeleniny a ovocia) a zdravý životný štýl udržia váš lymfatický systém priechodný.

pomerančová kůtže
Biolampa

  • Liečba svetlom má v modernej medicíne svoje miesto. Polarizované svetlo z biolámp účinkuje v rôznych vrstvách kože. Kým modré svetlo účinkuje na povrchu, červené preniká do najhlbších vrstiev kože. Na prečistenie lymfy a podporu detoxikácie je vhodné žlté svetlo. Pomôže vám s problematickou pleťou a aj celulitídou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup