Bižutéria a šperky pre chlapov? Prečo nie!


Ak príde na tému šperky a ich správne nosenie, väčšina si spojí túto tematiku so ženským publikom. Ale predsa tieto estetické prvky častokrát uvítajú aj páni a nepritiahnu tým na seba imidž zženštilosti. Práve naopak“ Aj u pánov dokážu tieto prvky vytvoriť požadovaný, teda skutočne vkusný imidž. Ukážkou môže byť taká pánska strieborná retiazka https://gameon.sk/sperky/strieborne-sperky/retiazky/246-235-233. Je vlastne v nejednom prípade vidieť, že na šperky si potrpia aj páni a moderní muži, čo si v istej miere potrpia na imidž. Či už ide o tých, čo radi navštevujú spoločenské podujatia alebo tých, čo sú na pozíciách, ktoré si elegantnejší štýl obliekania a doplnkov skrátka vyžadujú.

Muž, model, elegancia

Čo vlastne platilo skôr? Tvrdenie, že pre muža má byť jediným šperkom svadobná obrúčka, alebo rovnako zaužívaný pohľad, že mužovi pristane minimálne jeden estetický šperk ako napr. retiazka či hodinky? Je to ako bádať, či bolo skôr vajce alebo sliepka. Drsnejšie pohlavie skrátka nič nepokazí s tým, ak vsadí aspoň na jeden luxusnejší šperk. Nie je to na tom nič extravagantné, ale práve naopak. Ide o akýsi pocit solídnosti, vyrovnanosti a úspechu.Pochopiteľne je ale prehnaná miera, ak nás zaplavuje more bižutérií, to by už predsalen svoj efekt viditeľne zmenilo.

  • Je preto vhodné zladiť tieto prvky s pánskym outfitom, pričom platí, že menej je viac.
  • Uprednostniť preto možno iba jeden prvok s jednoduchým dizajnom, ale ideálne vyrobený z kvalitných kovov ako striebra, zlata alebo platiny.

Kravata, hodinky

Ak sa teda máme orientovať na pánsky imidž, kde nechýba štipka toho luxusu, vhodnou voľbou môžu byť už spomenuté retiazky, ale samozrejme nesmieme zabudnúť spomenúť tiež hodinky. Nemusí ísť o Apple Watch, kde dávame do pozornosti technologickú stránku, ale veľmi vkusne naopak pôsobia klasické náramkové hodinky. Vo svojej podstate ide o nepísaný trend v mužskej spoločnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup