Spoznajte krásy Tokia

Tokio City View
Vyskúšajte pohľad z vtáčej perspektívy na mesto z pozorovacej plochy Tokyo City View. Má vnútornú observatórium vo výške 250 metrov nad morom a vonkajšiu galériu Sky Deck vo výške 270 metrov. Odtiaľto si môžete vychutnať nádherné výhľady na mesto, vrátane Tokyo Tower a Tokyo Sky Tree a v jasný deň možno aj na horu Fuji. V interiérovej pozorovacej galérii sa nachádza Galéria Sky, mestská galéria s výstavami svetovej úrovne.

japonsko

Požičanie kimona v Ginze
Ginza je centrom mesta Tokio a spája tradičné japonské oblečenie s modernou nákupnou štvrťou, kde je móda rôznorodá. Prenajmite si kimono z galérie Kimono a ešte predtým, než vyrazíte do svojho tradičného japonského oblečenia, môžete dokonca pridať make-up, ozdoby na vlasy a preskúmať cisársky palác. Predstavte si fotografie, ktoré získate na váš Instagram!

Zámok Matsuyama
Zámok Matsuyama stojí na vrchole kopca Katsuyama. Matsuyama bola vybraná ako jedna z najlepších 100 hradov v Japonsku a jednou z Top 100 historických miest krásneho Japonska v roku 2017. Na zámockom ostrove je asi 200 čerešní, čo robí z tohto nádherného pozoruhodného výhľadu čerešňové kráľovstvo typické od konca marca do začiatku apríla.

Prameň Dōgo Onsen
Dōgo Onsen je najstarší japonský horúci prameň s históriou približne 3000 rokov. Táto veľkokapacitná trojpodlažná budova je korunovaná štvorhrannou kupolou nazývanou "Shinrokaku", ktorá je vybavená oknami z giyamského skla a strechou zdobenou sochou bieleho volavka z legendy Dōgo Onsen. S takou bohatou históriou bol Dōgo Onsen po prvýkrát označený za národný poklad v Japonsku.

tokio

Cyklistika po štvrti Shimanami Kaido
Výletná štvrť Shimanami Kaido ponúka cyklistický mostík a chodník pre chodcov. Trasa prechádza z Onomichi, prefektúry Hirošima, do Imabari, prefektúry Ehime a je približne 70 km dlhá, ktorá spája ostrovy Seto cez deväť mostov. Táto cyklistická trasa umožňuje osviežujúci pocit jazdy takmer akoby zavesený nad morom. Jedna z najúžasnejších cyklistických trás na svete ponúka množstvo prírodných krás Japonska. Ak chcete plne zažiť miestnu kuchyňu, kultúru a scenériu, pokračujte a preskúmajte svätyne a múzeá na ostrove Oshima, ostrove Hakatajima a ostrove Omishima v blízkosti mesta Imabari, ktoré majú bohaté kultúrne a národné poklady.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup