Vstup do miestnosti, ktorý má štýl?Ak hľadáte moderné riešenie pre interiérové dvere, tak vás môžu zaujať sklenené dvere. Dokonalý design prinášajú v akejkoľvek podobe a okrem toho dokážu presvetliť priestor a dodať mu vzdušnosť.

vchodové skleněné dveře

Aj keď na prvý pohľad vyzerajú veľmi krehko, tak opak je pravdou. Sú totiž vyrobené z bezpečnostného či kaleného skla obvykle v hrúbke 8mm.
Možno si poviete, že neumožnia také súkromie ako tie klasické verzie z tradičných materiálov. Ale aj tento problém je okamžite vyriešený. Môžete si vybrať nielen priehľadné sklo, ale aj nepriehľadné, ktoré i tak zachová dostatok svetla.
Nepriehľadné verzie sú obvykle z mliečneho, pieskovcového  či gravírovaného presklenia, ale tiež s rôznymi vzormi, ktoré sú priamo tlačené do skla. Ak ste si zakúpili čiré a chcete to zmeniť, tak k tomu slúžia rôzne samolepiace fólie a získate okamžité súkromie a diskrétnosť.

 Vybrať si môžete aj z farebných verzií, ktoré sa skvele prispôsobia zvoleným farbám v interiéri a ešte ho aj oživia.
Sklenené dveresú skvelým interiérovým doplnkom, ktorý je moderný a nadčasový.Dodávajú interiéru jedinečný štýl, ktorý úzko súvisí s dojmom nekonečného luxusu. Preto sú často vídané nielen v domácnostiach, ale i vo firmách, obchodných priestoroch či v bankách.

prosklené vchodové dveře

Krehký dojem sa stáva prvkom, ktorý interiér nenarušuje a nijak nevyčnieva, ale pritom je veľmi jedinečný a dokonalý a nejde si ho nevšimnúť. Rozbitnosť je takmer nulová, ktorú spôsobuje tvrdosť kaleného skla. Takže sa nemusíte báť ani o bezpečnosť svojich detí.
Dôležitý je aj spôsob otvárania, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám, požiadavkám a možnostiam. Vybrať si teda môžete z možností klasických, posuvných či v obložkovej zárubni.
Obvykle ide o kombináciu skla a kovov. Vďaka tomu je ich design ešte dokonalejší, vzdušnejší a hodí sa do každého prostredia.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup