Kvalitné LED trubice T8

Osvetlenie je dôležitá súčasť každého interiéru aj exteriéru. Sú za nami doby, keď bol výber obmedzený alebo sa sedelo vonku pri ohníčku a svietili sviečkami. Svoje kúzlo to určite malo, ale vzhľadom k tomu, že doba výrazne pokročila a vynálezov bolo viac, než dosť, tak prečo ich nevyužívať?
Postupne sa rozvíjala a zdokonaľovala aj technológia osvetlenia a okrem tradičných starých žiaroviek sú na trhu aj ďalšie vymoženosti, ktoré prinášajú ešte vyšší a kvalitnejší komfort. K týmto patria aj https://www.ledprodukt.sk/61-led-trubice-t8.

led trubice

Sú efektívnou náhradou za lineárne žiarivky a patria ku kvalitným produktom LED technológií.
Sú charakteristické tým, že tradičné diódy led osvetlenia sú v tomto prípade umiestnené v trubici a na trhu ich nájdete v mnohých prevedeniach.
Jedná sa o rôzne rozmery patíc v toto prípade T8, ďalším kritériom výberu je svetelný výkon, tok, farebné odtiene bielej, ktorá môže byť neutrálna, teplá alebo studená.

Ich výhodou oproti tradičný žiarivkám je, že sa svetlo neodráža od svietidla a svieti iba jedným smerom.
Sú vhodným riešením pre osvetlenie dielní, kancelárií, garáží, priemyselných priestorov, na chodby, do technických miestností, chladiacich priestorov a tiež aj pre vonkajšie osvetlenie orientačné.
Okrem iných predností ako aj ostatné led osvetlenia, tak aj led trubice výrazne šetria elektrickú energiu a tým aj stav vašich peňaženiek.
Kvalitné osvetlenie výrazne ovplyvní využívanie konkrétneho prostredia, pretože ide o komfort, ktorý si môžete vyberať z nekonečného množstva možností. LED technológie patria k veľmi obľúbeným, kvalitným, moderným a estetickým typom osvetlenia a nechýbajú v žiadnej domácnosti ani firme.

duha

Oceníte tiež vysokú svietivosť a okamžitý nástup svetla po zapnutí osvetlenia, dlhú životnosť, vysokú účinnosť, nízke vyžarovanie teploty, skvelý efekt svietivosti a mnoho ďalšieho.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup