Manikúra na dovolenku

Letné obdobie prináša možnosť oddychu, ku ktorému nepochybne patrí aj letná dovolenka. S ňou je spojených mnoho vecí na ktoré sa treba pripraviť. Jednou z nich je aj manikúra. Pekná manikúra dotvorí celkový vzhľad a dodá vaším rukám dokonalý vzhľad.

laky

Prvou dôležitou vecou, ktorá stojí za dokonalou manikúrou na vašu dovolenku je dĺžka nechtov. Keďže počas dovolenky sme vystavení slnku a vode práve to všetko dokáže nechty oslabiť a prispieva k ich lámaniu. Práve preto je ideálne zvoliť kratšiu dĺžku nechtov a tým si ušetriť starosti zo zlomenými a rozštiepenými nechtami.

Farba?

A čo farba? Aká farba je najvhodnejšia na dovolenku? Najlepšou voľbou sú v tomto prípade výrazne farby. Naša pleť je krásne opálená a takéto farby veľmi pekne vyniknú. Avšak, ak takéto farby neobľubujete alebo vám to príde príliš výrazne, skúste pastelové odtiene. Tieto farby tak isto pekne vyniknú.
Ak už volíte lak, tak je dobré zvoliť gélové laky, ktoré majú dlhšiu životnosť. Voda oslabuje lak a práve preto je potrebné aby ste taktiež naniesli dve vrstvy tohto laku. Na vrch ešte naneste priesvitný alebo krycí lak. Snažte sa si nechty nechytať alebo nejakým spôsobom nenarušovať štruktúru laku. Takto sa môžete tešiť z dokonalej manikúry celú dovolenku.

Čo ak lak nechcem?

Pre slečny a dámy, ktoré neobľubujú laky na nechty z rôznych dôvodov taktiež ponúknem možnosť na peknú manikúru. Čo je dôležité? V prvom rade upravené nechty. Zjednotiť dĺžku nechtov a tvar. Odstráňte nadbytočnú nechtovú kožtičku alebo ju jemne zatlačte aby vynikol tvar nechtu. Po dni strávenom vo vode a na slnku ošetrite nechty aspoň olejom. Keďže nie sú ničím chránené sú teda náchylnejšie.

Skvelým nápadom ako svoju manikúru doplniť sú aj rôzne nálepky. Tieto nálepky krásne vyniknú na nechtoch. Voľte letné motívy ako sú napríklad kvety. Určite krásne ozvláštnia vaše nechty. Je možné, že ich budete musieť počas dovolenky opätovne dopĺňať, pretože nie sú až také odolné. To je ich jediná nevýhoda.

modrý lak

Starostlivosť

Jednorazovým nalakovaním nechtov alebo jednorazovou úpravou to však nekončí. Je potrebné pravidelne nechty ošetrovať. Zvoľte rôzne krémy alebo oleje, ktoré doprajú vaším nechtom zaslúženú starostlivosť. Výber produktov je v dnešnej dobe neobmedzený a verím, že si nájdete práve ten výrobok, ktorý je pre vás ten pravý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup