Znáte ručníková ponča?

Napriek tomu, že končí sezóna času stráveného vonku u vody v horúcich letných dňoch, vodným športom či bežným radovánkam sa môžete naplno venovať aj na krytých bazénoch či v aquaparkoch.
Prostredie týchto budov býva v jesenných, zimných a jarných mesiacoch chladnejšie a často vyžaduje prechádzanie medzi miestnosťami s veľkými teplotnými odchýlkami. A práve v tomto prostredí oceníte výhody, ktoré ponúkajú pončá určené pre vodné aktivity.
Pončá na vodné športy sa vyrábajú z veľmi príjemných a hrejivých materiálov a ich strih umožňuje kompletné zahalenie dôležitých častí tela. Týmto spôsobom pomáhajú predchádzať nepríjemnej nádche alebo prechladnutiu.

pončo

Módne pončá na nosenie u vody

Pončá určená k obliekaní pri vodných športoch bývajú pre tieto aktivity upravené najmä materiálových riešením s nasiakavým a rýchloschnúcim charakterom.
Okrem tohto funkčného aspektu sú naviac veľmi často prispôsobené tiež designom, a to v nadväznosti na konkrétne užívanie – pončá na pláž bývajú obvykle z jemnejšej a pevnejšej tkaniny, aby sa na nich minimálne usadzoval piesok, pončá určené k prezlečeniu pri surfingu alebo ďalších náročnejších športoch sú naopak z hrubšej textílie a často sa obliekajú priamo na neoprén.
Veľkým hitom sú uterákové pončá, ktoré sa vyrábajú v detských aj dospelých veľkostiach a ktoré sa používajú ako náhrada klasickej osušky. Väčšina ponč je okrem funkčnosti riešená tiež z designovej stránky – strihy či farebné prevedenie alebo vzorkovanie odpovedajú aktuálnym trendom.

barevné pončo
 
Najmä v kategórii dámskeho ponča môžete vyberať z širokej ponuky pohodlných modelov určených pre iné športové aktivity do chladnejšieho počasia. Ich výhodou je homogénne zahrievanie horných partií tela vrátane hlavy – väčšina ponč má kapucňu.

S pončom k bazénu

Zatiaľ čo v lete pončo oceníte ako výborný doplnok, ktorý vám umožní pohodlne sa prezliecť z plaviek, osuší vás a zároveň zahreje po dlhom kúpaní či naopak ochráni pred slniečkom, v chladnejších mesiacoch vás poteší predovšetkým jednoduchosť jeho užívania.
Obzvlášť detské pončá a pončo osušky sú prijemným doplnkom vybavenia na kúpanie v aquaparkoch, vďaka ktorým sa dieťa rýchlo zohreje a naviac sa v ňom môže spokojne hrať v brodítku alebo malých bazénoch, pretože má voľné ruky a pončo neustále nekĺže dolu ako uterák.
Budete tak mať istotu, že je stále v teple a tiež, že ho nikde nezabudne, ak sa náhodou vzdiali od miesta, kde sa aktuálne sami nachádzate. V prípade, že sa pončo namočí, na rozdiel od bežného oblečenia rýchlo vyschne.
Dospelé veľkosti pončo osušiek naviac môžete využiť ako normálnu podložku na ležadlo vďaka strihu umožňujúcemu relatívne dobré plošné roztiahnutie.
Tieto vlastnosti robia z ponč určených pre aktivity u vody prakticky univerzálnu pomôcku s multifunkčným využitím, ktorá by vo vašej výbave rozhodne nemala chýbať, či už sa ju chystáte zadovážiť pre dieťa alebo pre seba. Viac informácií získate na mysticstore.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup